Szanowni Rodzice

Dyrektor ZSP nr 19 zarządza naukę zdalną dla grup, w których wystąpiły potwierdzone przypadki zachorowań wśród pracowników, tj. Biedronki, Sówki oraz Pszczółki w Przedszkolu nr 19, w dniach 19- 22.10.2020 roku ze względu na potencjalne narażenie dzieci na zakażenie koronawirusem.

Szanowni Rodzice

W związku z kolejnymi dwoma potwierdzonymi przypadkami zachorowań na koronawirusa w  Przedszkolu nr 19

Dyrektor ZSP nr 19 wystąpiła dzisiaj z wnioskiem do sanepidu o wydanie zgody na zdalne nauczanie w dniach 19- 23.10.2020 dla całego Przedszkola nr 19.

Czekamy na decyzję sanepidu.

Szanowni Rodzice

Dyrektor ZSP nr 19 zarządza pracę zdalną dla grupy Sówki   w Przedszkolu nr 19, w dniach 15- 19.10.2020 roku ze względu na potencjalne narażenie dzieci na zakażenie koronawirusem.