Drodzy Rodzice,

z dniem 01.08.2022 zmienia się stawka żywieniowa :

ŚNIADANIE - 1,50zł  (1 posiłek)

ŚNIADANIE + ZUPA, OWOC - 5,00zł (2 posiłki)

ŚNIADANIE + ZUPA, OWOC + II DANIE + PODWIECZOREK 13,00zł (całodzienne wyżywienie)

Posiłki dostarczane są przez zewnętrzną firmę cateringową WELCOME CATERING SERVICE.

Proszę o wypełnienie oraz złożenie nowych deklaracji pobytu dziecka na nowy rok szkolny 2022/2023 (w zakładce "Druki do pobrania").
Deklaracje złożone w formie elektronicznej są traktowane jako niezłożone.

Dokument należy zostawić u referenta (Emilia Mangold) do dnia 30.08.2022.

Przypominam o odwoływaniu posiłków do godziny 08:00 danego dnia.

Referent,
Emilia Mangold

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Moja Europa” został rozstrzygnięty. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci w dalszym ciągu będą rozwijać swoją plastyczną twórczość.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE:
JULIA DZIUBA

II MIEJSCE:
UCZENNICA PRZEDSZKOLA NR 5 "WROCŁAWSKIE KRASNALE"

III MIEJSCE:
BARBARA ZUB

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie.

Organizatorzy konkursu:
Emilia Faluta