^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szanowni Państwo,

Informujemy,  że od sierpnia tego roku zostanie zmieniony adres mailowy,        z którego będą wysyłane informacje o odpłatnościach za pobyt i żywienie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Numery kont, na które Państwo dokonują płatności, nie ulegną zmianie.

 

Prosimy o dodanie adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do zaufanych nadawców (whitelist) na Państwa skrzynkach pocztowych, aby upewnić się, że wiadomości z powyższego adresu nie będą trafiały do folderów spamowych.

Przykładowa instrukcja dodawania adresów do whitelisty https://support.google.com/a/answer/60752?hl=pl

Inną możliwością zabezpieczenia się, przed potraktowaniem wiadomości jako spam przez system, jest dodanie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do listy kontaktów albo zaznaczenie już umieszczonej wiadomości w spamie, jako „nie spam”.

Obszerną instrukcję (na przykładzie apteki) do każdego rodzaju poczty można znaleźć pod tym linkiem: https://strefalekow.pl/content/whitelist-25

 

Pozdrawiam,

Aleksandra Parafińska

Referent