ZAGADKOWY MIESIĄC

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci do udziału w zabawie Zagadkowy miesiąc w ramach akcji Książkowietrzenie.

W każdy poniedziałek od 04.11 (z wyjątkiem 11.11) do 25.11  w holu przedszkola będzie pojawiała się zagadka na temat bajek dla poszczególnych grup wiekowych.

Zadaniem DZIECI I RODZICÓW będzie rozwiązanie zagadki, i przedstawienie rozwiązania w dowolnej technice plastyczno-technicznej.

Prace można dostarczać do piątku każdego tygodnia, w którym pojawi się dana zagadka i zostawiać je w odpowiednio opisanych pudełkach, które będą w holu przedszkola.

Pod koniec każdego tygodnia ( z wyjątkiem 11.11-15.11) prace zostaną wywieszone w holu przedszkola, aby inni mogli podziwiać efekty pracy dzieci i rodziców.

(W razie dużej ilości prac z każdej grupy wiekowej, odbędzie się losowanie- prace które nie zostaną wylosowane, zostaną przekazane nauczycielkom grup i zostaną wywieszone w poszczególnych salach)

Format pracy- A4.

Prace należy podpisać imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka oraz nazwą grupy.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!  :)

Koordynatorzy akcji: Alicja Artemiuk, Małgorzata Janowska