20.12. dzieci z grupy Żuczków miały okazję spróbować smakołyków przyrządzonych przez rodziców- tematyką tego miesiąca była mandarynka. Okazało się, że owoce te są tak samo pyszne gdy jemy je na "surowo" jak i w postaci ciasteczek, soku i konfitury :) mniaaaam.

Nauczycielka Alicja Artemiuk

18.12. grupa Żuczków po raz kolejny miała wspaniałych gości. W świątecznym nastroju powitaliśmy RODZICÓW krótkim przedstawieniem, następnie wspólnie pracowaliśmy nad przepięknymi wieńcami świątecznymi. Po wykonanej pracy wszyscy mogli skosztować smakołyków przygotowanych przez kochanych gości. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za wspólnie spędzony czas :).

Nauczycielka Alicja Artemiuk

W poniedziałek 16.12. w grupie Biedronek odbyło się Spotkanie Świąteczne. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne – przedstawiły świąteczną opowieść pt. „Maleńka miłość” oraz wspólnie kolędowały. Rodzice, zachwyceni występem, podziękowali dzieciom owacjami na stojąco! Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony przedświąteczny czas :)

Nauczycielka Agnieszka Kostek

W czwartek 12.12. Biedronki i Kaczuszki uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych z udziałem Kubusia – gekona lamparciego. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek z życia gekona oraz innych gadów. Poznaliśmy zwyczaje i upodobnia oraz ulubione przysmaki naszych zwierząt. Atrakcją dla dzieci była również możliwość dotknięcia gekona :) Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia!

Nauczycielka Agnieszka Kostek

W  czwartek 12 grudnia i piątek 13 grudnia do przedszkola zawitał Wesoły Uniwersytet. Dzieci z grupy Sówek, Żabek, Żuczków, Motylków i Pszczółek dowiedziały się, w jaki sposób różne gatunki zwierząt spędzają zimę. Usłyszały wiele ciekawostek na temat życia niedźwiedzi, wiewiórek, świstaków i jeży. Dzieci mogły dokładnie przyjrzeć się jeżowi podczas spożywania obiadu, a chętni mogli go pogłaskać. Podczas zajęć dzieci rozwinęły swoją wiedzę przyrodniczą. Było wiele radości i śmiechu.

Nauczycielka Małgorzata Janowska