Drodzy Rodzice, Kochane dzieci

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do udziału z naszym przedszkolem w Mikołajkowej akcji na rzecz zaprzyjaźnionego z nami Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły na plakacie oraz u koordynatorek akcji.

Zapraszamy do wspólnego pomagania!!!

Koordynatorki:
Agnieszka Dorniak
Joanna Wesołowska

Przyłączcie się i razem usypmy XXI wielką Górę Grosza

Tradycyjnie jak co roku nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji na rzecz rodzinnych Domów Dziecka "Góra Grosza"

Tegoroczna akcja rusza już teraz i trwa aż do 31.05.2021 roku.

W tym roku ze względów epidemicznych zmieniamy formę i zbieramy do jednej świnki skarbonki, która usytuowana jest w przedsionku przedszkola.

Zapraszamy do wspólnej zbiórki!
Zapełnijmy razem świnkę monetami od 1 gr do 5 zł :)

Więcej informacji pod adresem:
oraz w załączniku

Koordynatorzy akcji
Emilia Faluta
Urszula Zubowicz

Serdecznie zapraszamy do kontynuacji udziału w IX edycji ogólnopolskiej akcji

"Zbieraj Baterie".

Pogram "Zbieraj baterie" to długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii. Program ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY poprzez praktyczne działania oraz systematyczną edukację ekologiczną zachęca dzieci i młodzież do właściwego postępowania z niebezpiecznymi odpadami oraz przekonuje do przyjaznych środowisku naturalnemu postaw i nawyków.

Zużyte baterie prosimy zostawiać w specjalnym pojemniku znajdującym się w wejściowym korytarzu. Na placówki, które zbiorą największą ilość baterii czekają nagrody.

Baterie w ramach IX edycji będą zbierane do 20.11.2020 r.

Koordynatorki akcji: Emilia Faluta i Agnieszka Kostek

"Uczymy Dzieci Programować"

To ogólnopolski program edukacyjny, którego organizatorem jest marka Edu Sense. Celem projektu jest nauka podstaw programowania przez doświadczanie i zabawę. Podczas przygody z programowaniem dzieci między innymi rozwijają logiczne myślenie, oswajają się z nowoczesną technologią oraz kształtują  umiejętności pracy zespołowej.

W tym roku do udziału w programie zgłosiły się 4 grupy: Kotki, Sówki, Żuczki i Kaczuszki. Na zakończenie dzieci otrzymają dyplom za udział w programie.

Koordynatorzy: Agnieszka Kraszewska, Magdalena Wawrzeniecka,

Małgorzata Janowska, Emilia Faluta, Katarzyna Pazdur, Magdalena Maciej