^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Drodzy Rodzice, Kochane dzieci
 
Po raz kolejny zachęcamy Państwa do udziału z naszym przedszkolem w Mikołajkowej akcji na rzecz zaprzyjaźnionego z nami Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.
 
Szczegóły na plakacie oraz u koordynatorek akcji.
 
Zapraszamy do wspólnego pomagania!!!
 
Koordynatorki:
Agnieszka Dorniak
Joanna Wesołowska
 
Przyłączcie się i razem usypmy XXI wielką Górę Grosza
 
 
Tradycyjnie jak co roku nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji na rzecz rodzinnych Domów Dziecka "Góra Grosza"
 
Tegoroczna akcja rusza już teraz i trwa aż do 31.05.2021 roku.
 
W tym roku ze względów epidemicznych zmieniamy formę i zbieramy do jednej świnki skarbonki, która usytuowana jest w przedsionku przedszkola. 
 
Zapraszamy do wspólnej zbiórki!
Zapełnijmy razem świnkę monetami od 1 gr do 5 zł :)
 
Więcej informacji pod adresem:
oraz w załączniku
 
Koordynatorzy akcji
Emilia Faluta
Urszula Zubowicz

Serdecznie zapraszamy do kontynuacji udziału w IX edycji ogólnopolskiej akcji

"Zbieraj Baterie".

 

Pogram "Zbieraj baterie" to długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii. Program ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY poprzez praktyczne działania oraz systematyczną edukację ekologiczną zachęca dzieci i młodzież do właściwego postępowania z niebezpiecznymi odpadami oraz przekonuje do przyjaznych środowisku naturalnemu postaw i nawyków.

Zużyte baterie prosimy zostawiać w specjalnym pojemniku znajdującym się w wejściowym korytarzu. Na placówki, które zbiorą największą ilość baterii czekają nagrody.

Baterie w ramach IX edycji będą zbierane do 20.11.2020 r.

 

Koordynatorki akcji: Emilia Faluta i Agnieszka Kostek

"Uczymy Dzieci Programować"

 To ogólnopolski program edukacyjny, którego organizatorem jest marka Edu Sense. Celem projektu jest nauka podstaw programowania przez doświadczanie i zabawę. Podczas przygody z programowaniem dzieci między innymi rozwijają logiczne myślenie, oswajają się z nowoczesną technologią oraz kształtują  umiejętności pracy zespołowej.

 W tym roku do udziału w programie zgłosiły się 4 grupy: Kotki, Sówki, Żuczki i Kaczuszki. Na zakończenie dzieci otrzymają dyplom za udział w programie.

 

Koordynatorzy: Agnieszka Kraszewska, Magdalena Wawrzeniecka,

Małgorzata Janowska, Emilia Faluta, Katarzyna Pazdur, Magdalena Maciej