Zabawy sensoryczne przynoszą wiele korzyści dla najmłodszych dzieci m.in. stymulując dzieci do poznawania i odkrywania świata. Dzięki poznaniu różnorodnych, sensorycznych zabaw, dziecko aktywnie spędza czas, rozwijając swoją wyobraźnię.

Udział w projekcie "Gramy Zmysłami"  dał dzieciom możliwość eksperymentowania, odkrywania, rozwijania swojej kreatywności, ale przede wszystkim sprawił wiele radości. Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w projekcie.

Certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Gramy Zmysłami"

Nauczycielki odpowiedzialne za realizację projektu:

Małgorzata Janowska

Agnieszka Kraszewska

Teresa Łabaziewicz

W kwietniu jeden z naszych wychowanków wziął udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Cuda wianki z papierowej wytłaczanki", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu.

Kacper Gala zdobył wyróżnienie za swoją pracę, wykonaną pod kierunkiem p. Emilii Faluty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyróżnienie w konkursie "Cuda wianki z papierowej wytłaczanki"

W kwietniu kilkoro wychowanków z grupy Sówek wzięło udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 77 w Łodzi. Celem konkursu było popularyzowanie tradycji świątecznych, rozwijanie aktywności oraz pobudzenie kreatywności.

Jedna z uczestniczek konkursu- Aniela Bednarska zajęła w konkursie III miejsce w kategorii wiekowej 5/6 latków. Dziewczynka wykonała pracę pod kierunkiem Pani Małgorzaty Janowskiej.

Gratulujemy kreatywności oraz życzymy sukcesów wszystkim uczestnikom konkursu.

Dyplom dla laureatki konkursu plastycznego pt. "Kartka wielkanocna"