Szanowni Rodzice i Uczniowie

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i Państwa Dzieci

informuję, że świadectwa szkolne w bieżącym roku

wydawane będą w dniu 1 września 2020r.

podczas pierwszych spotkań z wychowawcami.

Uczniowie, którzy odchodzą z naszej szkoły mogą odebrać świadectwo

w Sekretariacie Szkoły w dniach i godzinach

29.06. – 10.07.2020r.              9.00 – 14.00

27.07. – 31.07.2020r.              9.00 – 14.00

od 17.08.                                 9.00 – 14.00

Dziękuję Rodzicom i Uczniom za prace w tym trudnym okresie

Życzę zdrowia i radosnych wakacji.

Bogusława Pawłowska

Dyrektor ZSP nr 19

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47

zaprasza rodziców uczniów

przyszłorocznych klas pierwszych

na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się

26.08.2020 roku o godz. 17.00

w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Bardzo prosimy, aby w czasie wakacji rodzice

dostarczyli do sekretariatu szkoły

zdjęcie dziecka do legitymacji szkolnej.

Na odwrocie należy zapisać:

imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia i adres zamieszkania.

Sekretariat będzie czynny w dniach:

29.06 - 10.07  oraz  27.07 – 31.08  w godz. 9.00 – 14.00.

Bogusława Pawłowska

Dyrektor ZSP nr 19

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2019/2020

biblioteka szkolna przygotowała harmonogram oddawania podręczników i wypożyczonych książek.

Książki będą odbierane od uczniów/opiekunów w holu szkoły w dniach:

18.06-19.06-od 12.00-17.00

22.06-23.06-od 9.00-14.00

Prosimy rodziców/opiekunów o zdjęcie okładek, sprawdzenie czy książka nie jest zniszczona

(zalana, pognieciona, brudna, podpisana długopisem).

Książki proszę zapakować do torby foliowej i przykleić kartkę z informacjami:

Imię i nazwisko

Ilość oddanych podręczników

Ilość wypożyczonych książek

W przypadku gdy dziecko zagubiło lub zniszczyło podręcznik proszę dopisać
tę informację na kartce (przedmiot, np. j.polski)

Na stronie internetowej szkoły w zakładce Biblioteka znajdziecie Państwo informację odnośnie cen wszystkich podręczników i numer konta, na który trzeba wpłacić pieniądze za zagubiony bądź zniszczony podręcznik.

Małgorzata Krzyształowicz

• 19 i 20 maja ruszają Kluby Młodego Programisty, cykle darmowych spotkań online dla uczniów szkół podstawach z klas 1-6.

Projekt realizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Kampanie mają na celu promowanie wykorzystywania technologii w codziennym życiu przez osoby w różnym wieku, przełamywanie barier z tym związanych oraz wzrost cyfrowych kompetencji społeczeństwa. Projekt obejmuje cztery obszary: jakość życia, e-usługi publiczne, bezpieczeństwo w sieci i programowanie.

Więcej informacji na stronie:

• "Szkoła z Gigantami" - zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach, które rozpoczynają się już 25.05.2020.

poniedziałek 25.05.2020 godz 15:00 grupa grupa 9-12 lat Scratch oraz App Inventor -

poniedziałek 25.05.2020 godz 17:30 grupa grupa 13-18 lat Python

“Szkoła z Gigantami” jest to cykl 5 bezpłatnych zajęć online w formie webinaru.

Aby wziąć udział w lekcjach online, uczniowie proszeni są o indywidualne zapisanie się przez formularz zgłoszeniowy:

Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami programowania oraz zasadami bezpiecznego poruszania się po Internecie.

Organizatorem warsztatów jest szkoła Giganci Programowania, która od ponad 5 lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

Projekt objęty jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Zachęcam do obejrzenia filmików, w których mówimy dlaczego warto wziąć udział w naszych warsztatach (linki poniżej):

grupa 9-12 lat https://www.youtube.com/watch?v=dDYclimXjeg&t=3s

grupa 13-18 lat https://www.youtube.com/watch?v=M9d5-apix_Q&t=5s

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe, dla których program został specjalnie dopasowany.

Spotkania będą prowadzone w formie webinaru, każde z nich trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Udział w warsztatach nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, link do programu zostaje podany na początku każdych zajęć.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia. Zapisy dokonywane są indywidualnie dla każdego uczestnika (brak możliwości zapisania całej klasy).

Więcej informacji na stronie:

www.giganciprogramowania.edu.pl/

Izabela Orzepowska

Informujemy, że przetarg na wybór wykonawcy usług restauracyjnych na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu wygrała oferta firmy Welcome Catering Service S.C. ul.Orzechowa 62, 50-540 Wrocław.
Oferta ta uzyskała największą liczbę punktów przyznanych zgodnie z kryteriami określonymi w SIWZ oraz spełnia wszystkie wymogi formalne
- stanowi więc najkorzystniejszą w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

W związku z tym informujemy,
że od dnia 1 czerwca 2020 roku ulegają zmianie ceny posiłków
w Szkole Podstawowej nr 47:

- Zupa 3,00 zł za dzień
- II danie 5,00 zł za dzień
- Zupa + II danie 8,00 zł za dzień

Rodzice, których dzieci będą uczęszczały do Szkoły Podstawowej nr 47 od 1 czerwca 2020r. proszeni są o wypełnienie umowy znajdującej się na stronie Szkoły w zakładce
'Dokumenty' ---> 'Umowa na obiady' i przesłanie wypełnionej umowy skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Parafińska
Referent