^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Uczniowie klas V mają za zadanie przygotować krótki filmik (max. 25s) promujący prawidłową segregację oraz powtórne wykorzystanie odpadów. Praca ma charakter indywidualny lub grupowy (maksymalnie trzy osoby).

Na laureatów - autorów sześciu prac w każdej kategorii wiekowej czekają wartościowe nagrody: tablety, słuchawki bezprzewodowe, plecaki. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzców będzie zamieszczenie ich prac na plakatach edukacyjnych na przystankach komunikacji miejskiej oraz w kampanii reklamowej realizowanej na portalu Facebook.

Regulamin dostępny na stronie internetowej: www.fbserwis.pl/EkoKonkurs

Prace konkursowe można zgłaszać do 27.03.2020, w przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nauczycielem przez dziennik elektroniczny. 

Nauczyciel: Magdalena Wawrzeniecka