Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 25.05.2020 r. szkoła realizuje przede wszystkim zadania opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I – III.

W ramach zajęć, wychowawcy świetlicy będą służyć pomocą dzieciom przy wykonywaniu zadań zleconych przez wychowawcę klasy.

Rodzice uczniów, którzy będą chcieli skorzystać TYLKO z tej formy zajęć przyprowadzają dzieci punktualnie na określone godziny.

Zajęcia trwają w godzinach:

Klasy I                  9.00 – 11.30

Klasy II                 8.30 – 11.00

Klasy III                8.00 – 10.30

Przypominamy o konieczności wypełnienia dokumentów przesłanych we wczorajszej wiadomości.

Nadal obowiązuje nauczanie zdalne.

Dzieci, które będą potrzebowały opieki, a nie zgłoszone do 21.05.2020 r. mogą być dołączone do grupy po zgłoszeniu przez rodzica do godz. 14.00 dnia poprzedzającego przyjście do szkoły na adres sekretariatu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziecko przychodzi do szkoły z podpisanym przez rodzica oświadczeniem i procedurami bezpieczeństwa.

Bogusława Pawłowska

Dyrektor ZSP 19