Informujemy, że przetarg na wybór wykonawcy usług restauracyjnych na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu wygrała oferta firmy Welcome Catering Service S.C. ul.Orzechowa 62, 50-540 Wrocław.
Oferta ta uzyskała największą liczbę punktów przyznanych zgodnie z kryteriami określonymi w SIWZ oraz spełnia wszystkie wymogi formalne
- stanowi więc najkorzystniejszą w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

W związku z tym informujemy,
że od dnia 1 czerwca 2020 roku ulegają zmianie ceny posiłków
w Szkole Podstawowej nr 47:

- Zupa 3,00 zł za dzień
- II danie 5,00 zł za dzień
- Zupa + II danie 8,00 zł za dzień

Rodzice, których dzieci będą uczęszczały do Szkoły Podstawowej nr 47 od 1 czerwca 2020r. proszeni są o wypełnienie umowy znajdującej się na stronie Szkoły w zakładce
'Dokumenty' ---> 'Umowa na obiady' i przesłanie wypełnionej umowy skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Parafińska
Referent