^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zgodnie z wyborem komisji konkursowej w kategorii klas I-IV:

I miejsce zajął Bartosz Bugla z klasy 2B praca konkursowa:

 http://fbserwiskonkurs.pl/details.php?work_id=95

 

II miejsce zajęła Sara Mateusz z klasy 2A praca konkursowa:

 http://fbserwiskonkurs.pl/details.php?work_id=138

Uczniowie klas młodszych potraktowali kwestię ekologii bardzo poważnie i stworzyli pełne estetycznych

walorów plakaty podejmujące tematykę właściwej segregacji odpadów oraz ich powtórnego wykorzystania.

 

Zgodnie z wyborem komisji konkursowej w kategorii klas V-VIII:

II miejsce zajęli Mateusz Słocki i Aleksander Micker 

z zeszłorocznej klasy 5B praca konkursowa: 

http://fbserwiskonkurs.pl/details.php?work_id=69

 

Uczniowie klas starszych przygotowali krótkie filmiki,

w których wskazali, że każde podejmowane przez nich działanie

na rzecz ochrony środowiska jest ważne.  

 

Wybrane prace konkursowe zostaną wykorzystane w kampaniach reklamowych

i będą uświadamiać wszystkich mieszkańców Wrocławia, dlaczego warto być EKO.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody, a dzięki laureatowi I miejsca

nasza szkoła otrzyma aparaty fotograficzne.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i za to,

że chcieli podzielić się swoimi pomysłami na ratowanie środowiska naturalnego.

 

Szkolni koordynatorzy konkursu:

Magdalena Wawrzeniecka, Iwona Krasinkiewicz

Dnia 5 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski.

Wzięli w nim udział uczniowie klas młodszych, laureaci konkursu klasowego.
Spośród nich jury wyłoniło zwycięzców na poziomie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej.
Dyplomy i nagrody będą wręczone we wrześniu.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
Z DNIA 5 III 2020 ROKU.


KLASY I
I MIEJSCE- Hubert Hoirtwich
II MIEJSCE- Barbara Stępień
II MIEJSCE- Zofia Baszniak
III MIEJSCE- Magdalena Kania
WYRÓŻNIENIA: Paula Amałowicz, Tymon Swoboda

KLASY II
I MIEJSCE- Tadeusz Kempiński
II MIEJSCE- Błhim Perepechenko
III MIEJSCE- Zuzanna Demianiuk
WYRÓŻNIENIE: Jan Szukała

KLASY III
I MIEJSCE- Laura Jabłońska
I MIEJSCE- Zofia Dobrakowska
I MIEJSCE- Natalia Dzierżanowska
II MIEJSCE- Blanka Gała
III MIEJSCE- Marcel Solski
WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Sitek, Nina Ciepielowska, Adam Bazan

 

Organizator konkursu

Jolanta Spikowska

Bardzo miło nam poinformować, iż
 
Tymoteusz Dyląg z klasy 6a
 
otrzymał wyróżnienie
 
we Wrocławskim Konkursie IDIOMY I PRZYSŁOWIA W OBRAZACH.
 
Uroczysta gala rozdania nagród planowana jest na jesień.
 
 
Serdecznie gratulujemy!
Nauczycielki języka angielskiego
14 stycznia 2020r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów międzyszkolnego konkursu plastyczno-językowego “Christmas Collage”. Nasza uczennica z kl. 3 Natalia Ostrowska zdobyła II miejsce! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!