^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

17 maja 2022 roku odbyła się

Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów zDolny Ślązak.

Była ona uroczystym podsumowaniem zmagań uczniów szkół podstawowych

w prezentowaniu wiedzy i umiejętności
z różnych przedmiotów.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch zwycięskich uczestników tego prestiżowego konkursu:

KRZYSZTOF MATKOWSKI z klasy 8c,

który został laureatem z fizyki

i finalistą z języka polskiego, chemii i biologii oraz

FRANCISZEK SOLARZ z klasy 7a,

który otrzymał tytuł
laureata z historii.

 

Uczniom i nauczycielom przygotowującym składam ogromne gratulacje

i życzę dalszych sukcesów.

Szkolny Koordynator Konkursu

Marta Gierczak-Bykowska

 W dniu 29 kwietnia 2022 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PANDA.

Miło mi poinformować, że uczniowie Naszej Szkoły uzyskali w nim wysokie wyniki:

 

- w konkursie chemicznym:

Łukasz Falkowski – 12. miejsce w Polsce;

Adam Pelc – 16. miejsce w Polsce;

Marcin Wilczek – 17. miejsce w Polsce;

Michał Matkowski – 19 miejsce w Polsce.

 

- w konkursie geograficznym:

Julia Otfinowska – 5. miejsce w Polsce – laureatka;

Izabela Grodzka – 6. miejsce w Polsce – wyróżnienie;

Iga Harasym – 9 miejsce w Polsce – wyróżnienie.

 

Pozostali uczestnicy Olimpiady o swoich wynikach zostali poinformowani bezpośrednio

przez nauczycieli przedmiotowych.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy uzyskanych wyników.

Koordynator

Maciej Bełcik

W międzynarodowym konkursie

 Kangur matematyczny 2022,

dwudziestu uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych

1.    Iga Jasińska  kl.2b              wyróżnienie

2.    Julia Kozłowska  kl.2b        wyróżnienie

3.    Hanna Dorobisz kl.2b        wyróżnienie

4.    Tomasz Iwanow kl.2b        wyróżnienie

5.    Zuzanna Weryńska  kl.2b  wyróżnienie

6.    Wojciech Kamiński  kl.3b   bardzo dobry wynik

7.    Hubert Szymański  kl.3b    wyróżnienie

8.    Zofia Bil kl.5d                      wyróżnienie

9.    Albert Kościelniak kl.5b    wyróżnienie

10.  Maria Garbacz kl.5a    wyróżnienie

11.  Aleksandra Bil  kl.5d                 wyróżnienie

12.  Magdalena Popiel  kl.6a            wyróżnienie

13.  Zuzanna Augustynowicz  kl.6a    wyróżnienie

14.  Stanisław Pełech  kl.6b               wyróżnienie

15. Adam Pelc kl. 7c                           wyróżnienie

16.  Marcin Wilczek kl.7c                  wyróżnienie

17.  Aleksandra Wiśniewska kl.8b   wyróżnienie

18.  Ewa Madej  kl.8c                        wyróżnienie

19.  Alicja Madej kl.8c                      wyróżnienie

20.  Pola Nagórna  kl.8b                    wyróżnienie

 

Gratulacje!

                                                 Szkolny koordynator konkursu

                                                           Elżbieta Wąsowska