Składka na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo,

w tym roku składka na fundusz Rady Rodziców pozostaje w niezmienionej wysokości:

30 zł za jedno dziecko w szkole,

15 zł za dwoje dzieci,

0 zł za troje i więcej dzieci.

Prosimy o wpłaty do końca listopada do skarbników klas, którzy następnie tradycyjnie przekazują zebrane sumy na konto Rady Rodziców:

50 1160 2202 0000 0001 3193 9595

Bardzo prosimy o wpisanie w tytule przelewu, czego dotyczy wpłata i od której klasy pochodzi – ułatwi nam to późniejsze rozliczenie się z zebranych pieniędzy.

W związku z trudną sytuacją epidemiczną, która niewątpliwie odbije się także na naszym poziomie życia, Rada Rodziców postanowiła w tym roku zwiększyć pulę środków na pomoc socjalną. Wnioski, sugestie i zapytania (nie tylko w tej kwestii) prosimy przekazywać na adres e-mail:

Członkowie Rady Rodziców SP 47 w roku szkolnym 2020/2021

Joanna Forysiak (7a) – przewodnicząca

Magdalena Nowara (1c) – zastępca przewodniczącej

Ewa Stępień (2c) – skarbnik

Wojciech Iwanow (1b) – sekretarz

Członkinie prezydium: Maria Harasym, Maria Nowak (7c)

Komisja rewizyjna: Sylwia Szafrańska-Kondratiuk (3c), Monika Grunas (6c)

Komisja skrutacyjna: Katarzyna Serocka (4c), Monika Otfinowska (5a)

Zapraszamy do kontaktu z Radą Rodziców:

Numer konta: 50 1160 2202 0000 0001 3193 9595