HO, HO, HO....

6 grudnia to najbardziej wyczekiwany dzień w całym roku. Odwiedził nas bowiem niespodziewany gość. To Mikołaj!!!

Już od rana towarzyszyła nam atmosfera radości i ciekawości. Padały pytania:
Gdzie ten Mikołaj? A jak do nas przyjedzie? Gdzie ma sanie?
Na jedno  z nich dzieci odpowiadały wręcz chóralnie: Tak!! Byliśmy grzeczni!!

Mikołaj swoje przybycie obwieścił dzwonkiem. Wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty, zaśpiewały piosenki, recytowały wierszyki, a nawet podarowały Mikołajowi specjalny album z jego wizerunkiem.

Nasz gość był wielce zadowolony z wizyty i obiecał nam, że za rok na pewno nas odwiedzi. Dziękujemy i czekamy :)

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione.

Przedszkole nr 19 w ZSP nr 19
ul. Kutnowska 10