PSZCZÓŁKI BLISKIM ŚLĄ ŻYCZENIA!

Pszczółko zgodnie postanowiły podtrzymać tradycję z lat ubiegłych i wysłać do swoich bliskich kartki z życzeniami. Świąteczne kartki dzieci wykonały samodzielnie, potem zapakowały je w koperty zaadresowane wcześniej przez rodziców. Wycieczka do skrzynki pocztowej i świąteczne listy wyruszyły w różne strony.... do babć, dziadków, cioć, wujków, kuzynów.... Mamy nadzieję, że kartki sprawią radość, a życzenia spełnią się już w te święta.

P.S. Jedną z kartek wysłaliśmy na adres naszego przedszkola ..... i wiemy już, że dotarła :)

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione.

Przedszkole nr 19 w ZSP nr 19
ul. Kutnowska 10