CZYM PACHNĄ ŚWIĘTA?

Przygotowania do świąt u Pszczółek to najbardziej pachnący i mieniący się kolorami czas...... najpierw dzieci wspólnie ubrały żywą choinkę w lampki, bombki, łańcuszki.... zapach choinki roznosił się po całej sali. Gdy już choinka była pięknie ubrana, rozpoczęła się świąteczna akcja pierniczkowa. Pomocnikami byli rodzice Gai, którzy upiekli pierniczki dla wszystkich dzieci. Pszczółki w świątecznej atmosferze ochoczo zabrały się za ich dekorowanie kolorowym lukrem, posypkami o różnych kształtach, smakach... każdy pierniczek był inny, niepowtarzalny. Niektóre Pszczółki próbowały podjadać te słodkości, nie przeszkodziło to jednak w przygotowaniu prezentów pachnących piernikami. Dzieci zabrały je do swoich domów z życzeniami "Wesołych Świąt".

Tekst i foto: p. Agnieszka W.

WAŻNE INFORMACJE

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione.

PLIKI COOKIES

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

KONTAKT

Przedszkole nr 19 w ZSP nr 19
ul. Kutnowska 10
53-135 Wrocław
-------------------------------
Telefon.: 71 7986853
fax.: 71 3677525