PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

W okresie od 5.02.2024 r.  do 16.02.2024 r.  naszym przedszkolu rusza zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska.

Zbieramy:
- karmę i przysmaki dla psów i kotów,
- środki czystości, podkłady 60 x 90 cm, ręczniki, koce,
- obroże, smycze, kagańce, zabawki dla zwierząt.

Przyniesione dary prosimy zostawić w pojemniku przy przedszkolnej biblioteczce.

W załączeniu szczegóły ww. akcji : PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

Koordynatorkami tego działania są: p. Aleksandra K. i p. Agnieszka K.

BAL KARNAWAŁOWY

SZANOWNI PAŃSTWO,

INFORMUJEMY, ŻE 31 STYCZNIA 2024 r.  W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ BAL KARNAWAŁOWY.

KOLOROWE STROJE, BAJECZNY WYSTRÓJ I SKOCZNA MUZYKA SPRAWIŁY, ŻE ZABAWA BYŁA WYŚMIENITA.

Drodzy Rodzice!

Ze względu na przypadek wystąpienia wszawicy prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów
u dzieci. W przypadku podejrzenia zakażenia wszawicą, należy o tym fakcie poinformować pracowników przedszkola oraz podjąć niezbędne czynności prowadzące do likwidacji choroby.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem " Procedura postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy w ZSP 19 we Wrocławiu":

Procedura

Załącznik nr 1 do ww. procedury

Na rodzicach spoczywa odpowiedzialność za prawidłową higienę i czystość dziecka.

DO HYMNU !

Po raz szósty odbyła się akcja "Szkoła do hymnu".
 Jej ideą jest włączenie społeczności szkolnych, przedszkolnych we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 10 listopada o godz. 11.11 dzieci ze szkół i przedszkoli wraz z nauczycielami odśpiewali uroczyście "Mazurka Dąbrowskiego". przedszkolaki z naszego przedszkola, ubrani odświętnie, równie uroczyście włączyli się w tę akcję.

Dzień Przedszkolaka

Braliśmy udział !!!!

Zebrania podsumowujące diagnozy i obserwacje wstępne

Terminy spotkań:

Motylki, Kaczuszki i Zajączki - 11.12.2023 r. (poniedziałek)

Liski, Pszczółki i Żabki12.12.2023 r. (wtorek)

Biedronki - 13.12.2023 r. (środa)

Godzina spotkania- 16:30

Miejsce spotkania- sale poszczególnych grup.

Dyrektor i Kadra Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – edycja 2022 rok

Nasze przedszkole otrzymało w tym roku dotację celową z budżetu państwa na realizację zadań w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Więcej informacji na temat projektu oraz źródła finansowania znajduje się pod linkiem Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI 3-LETNICH

Szanowni Państwo,

informujemy, że spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci 3-letnich, przyjętych do przedszkola,

odbędzie się w dniu 12 lipca 2023 r. o godz. 16.30
w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 47

we Wrocławiu.

31 sierpnia 2023 r. w godzinach 15.00- 16.30 odbędzie się tzw. Dzień Adaptacyjny.

Zapraszamy rodziców z dziećmi na pierwsze spotkanie z przedszkolem.

Dyrektor ZSP 19 we Wrocławiu

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione.

Przedszkole nr 19 w ZSP nr 19
ul. Kutnowska 10