Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Gramy Zmysłami"

Zabawy sensoryczne przynoszą wiele korzyści dla najmłodszych dzieci m.in. stymulując dzieci do poznawania i odkrywania świata. Dzięki poznaniu różnorodnych, sensorycznych zabaw, dziecko aktywnie spędza czas, rozwijając swoją wyobraźnię. 

Udział w projekcie "Gramy Zmysłami"  dał dzieciom możliwość eksperymentowania, odkrywania, rozwijania swojej kreatywności, ale przede wszystkim sprawił wiele radości. Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w projekcie.

III edycja konkursu plastycznego pt. "Fantazyjne drzewko"

W lutym jeden z naszych wychowanków wziął udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Fantazyjne drzewko", organizowanym przez Przedszkole nr 28 "Fantazja" we Wrocławiu.

Aleksander Pańczuk zdobył II miejsce za swoją pracę, wykonaną pod kierunkiem p. Urszuli Zubowicz.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WAŻNE INFORMACJE

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione.

PLIKI COOKIES

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

KONTAKT

Przedszkole nr 19 w ZSP nr 19
ul. Kutnowska 10
53-135 Wrocław
-------------------------------
Telefon.: 71 7986853
fax.: 71 3677525