WYDARZENIA SPORTOWE

SP 47 bez porażki w pierwszej rundzie Basketmanii

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły, pod opieką p. Grzegorza Kwaśniewskiego, odniosła pasmo zwycięstw w pierwszej fazie spotkań we Wrocławskiej Lidze Koszykówki - Basketmanii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE

W pierwszych dniach grudnia w naszej szkole odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce Dziewcząt i Chłopców.

Dziewczęta podczas finału Strefy Centrum po pięknej walce zakończyły swój występ zajmując 3 miejsce.

Chłopcy natomiast po dwóch zwycięskich meczach awansowali do finału Strefy Centrum. Finał odbył się w SP 32, a nasza drużyna zwyciężyła i 12 grudnia zawalczy w Finale Mistrzostw Wrocławia.

Gratulujemy i cieszymy się, że mogliśmy Wam kibicować podczas tego wydarzenia  :) Życzymy powodzenia podczas następnych rozgrywek.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr 47 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystanie bez zgody dyrekcji szkoły oraz rodziców dzieci znajdujących się na fotografiach jest zabronione.

Szkoła Podstawowa nr 47 w ZSP nr 19
ul. Januszowicka 35-37